masteradvertising

بیش از دو میلیون کسب و کاراز تبلیغات اینستاگرام بهره می برند

اینستاگرام به رکورد ۲ میلیون بازاریاب ماهیانه دست یافت، این یعنی دو برابر شدن بازاریابان در شش ماه

برای دومین بار در طول یکسال گذشته تعداد بازاریابان استفاده کننده از اینستاگرام در طول شش ماهه گذشته را دو برابر کرد.

فیس بوک به عنوان صاحب این برند به اشتراک گذاری عکس و ویدیو اعلام کرد که در طول ماه گذشته، بیش از دو میلیون کسب و کار از تبلیغات اینستاگرام استفاده کرده اند. این رقم چهار برابر تعداد اعلام شده در ۲۰۱۶ و دو برابر تعداد اعلام شده در مارچ ۲۰۱۷ می باشد که اعلام شده بود از مرز یک میلیون کسب و کار عبور کردده است.

اینستاگرام به تدریج به عدد خود فیس بوک، یعنی ۵ میلیون کسب و کار در ماه نزدیک و نزدیکتر می شود.

البته، این قابل انکار نیست که بخشی از موفقیت اینستاگرام مرهون معروفیت و نفوذ برند اصلی یعنی فیس بوک است. دو سال پیش، فیس بوک امکان شروع تبلیغات روی اینستاگرام را از طریق حساب کاربری کسب و کار فیس بوک به بازاریابان داد. در نتیجه بسیاری از بازاریابانی که از فیس بوک برای تبلیغات خود استفاده می کردند، شروع به استفاده از این امکان جدید کردند. سخنگوی فیس بوک می گوید اکثر بازاریابان موفق فیس بوک، بازاریابی با استفاده از اینستاگرام را نیز تجربه کرده اند.

سال گذشته، اینستاگرام نسخه صفحات فیس بوک خود را عرضه کرد که به کسب و کارها ابزاری می داد تا بتوانند حسابهای کاربری خود به منظور تبلیغات و ترویج کردن پست های عادی خود به صورت تبلیغات را از طریق اپلیکیشن خود مدیریت نمایند. در مارچ امسال، به گفته اینستاگرام بیش از هشت میلیون کسب و کار حسابهای کاربری خود را به حسابهای کاربری کسب و کار تبدیل کرده اند.

در عین حال، افزایش جذابیت ویدیو و تمایل کاربران به استفاده از آن در محیط اینستاگرام، باعث شده است تا بازاریابان نیز به این سمت و سو سوق داده شوند. بر اساس آمار اینستاگرام، تا جون ۲۰۱۷ افراد هشتاد درصد زمان خود را صرف مشاهده ویدیوهای ارسالی روی اینستاگرام کرده اند و تعداد ویدیوهای پست شده نیز در مقایسه با سال گذشته رشدی چهار برابری را نشان می دهد.

0
0
مطالب مرتبط را مطالعه کنید