masteradvertising

طراحی سایت

web-design

طراحی خوب یک وب سایت تنها به معنی زیبائی یک وب سایت نیست. کیفیت یک وب سایت را آسانی جابجائی بین صفحات، و داشتن عناصر اجرائی مناسب مانند دستورکارهای مناسب که به یک مراجعه کننده این امکان را می دهند که به سادگی تشخیص دهد چه فرآیندی را باید طی کند، تعریف می کنند.

 

طراحی وب سایت

تیم طراحی وب سایت ما با دقت نیازها و درخواست های شرکای تجاری ما را دنبال می کند و به دنبال طراحی وب سایتی خواهد بود که تمامی این نیازها متناسب با درخواست شریک تجاری به بهترین وجه پوشش دهد. تیم طراحی ما با دقت در جزئی ترین موارد سعی در ارائه محصولی با کیفیت و منطبق بر بالاترین سطح استانداردها، دارد. تمامی وب سایتهائی که توسط تیم طراحی وب سایت ما آماده می شوند، کاملا متناسب با نیاز تک تک شرکای تجاری ما طراحی می شوند و تلاش می کنیم تا تعادل و همسوئی میان تصویر برند در دنیای واقعی و حضورش در دنیای مجازی را حفظ کنیم.

 

آماده سازی طرح استراتژی

ما می دانیم که هر شریک تجاری درخواستهای منحصر بفردی دارد و کارکردهائی متفاوتی را دنبال می کند، و وب سایت بخشی از طرح توسعه هر شرکت به شمار می رود. برخی از کسب و کارها به دنبال فروش آنلاین هستند، برخی دیگر سرعت به روزرسانی برایشان اهمیت دارد، ما فارغ از اینکه شرکای تجاری ما چه اولویت هایی دارند، با اطمینان از توانمندی تیم طراحی و اجرائی خود، تمام تلاشمان را برای کسب حداکثری رضایت مشتریانمان بکار می گیریم.
شاید کسب و کاری به دنبال ارائه خدمات سریع باشد، یا کسب و کار دیگری به دنبال نشان دادن وجهه ای منحصربفرد و یگانه از خود است، و برخی دیگر شاید ترکیبی از تمامی مواردی که ذکر شد را دنبال می کنند، در این میان مشاورین ما در بخش طراحی با تشخیص درست اولویت های شما در کسب و کارتان بهترین طرح را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

 

در نظر گرفتن امکان بازاریابی دیجیتال

بسیاری از شرکتها از تنوع سرویس هایی که در حوزه بازاریابی اینترنتی جای می گیرند، بی اطلاع هستند. ما این افتخار را داریم که در حوزه طراحی وب سایت با کمک تیم مجرب سئوی شرکت، رسیدن به بهترین نتایج از منظر موتورهای جستجو را نیز در نظر می گیریم. با مستند کردن تمامی فرآیندها این امکان را برای تبلیغات حوزه موتورهای جستجو نیز آسانتر و بهتر خواهیم داشت.

 

وب سایتی نتیجه محور خواهد بود که

وب سایتها باید به طور قابل محاسبه ای بتوانند سرنخهای تجاری جدید، فروش بیشتر، و ارتباط بهتری با مشتریان برقرار نماید. همانطور که قبلا اشاره شد، وب سایت نباید تنها ظاهری زیبا داشته باشد. وب سایتی که قرار است معرف یک برند باشد، باید مانند یک موتور محرک کارکند و با قدرت سرنخهای تجاری تولید کند. به طور عمومی بخش طراحی وب سایت شرکت ما خدمات زیر را به منظور تحقق اهداف شرکت ها ارائه می کند:

  • تحلیل رقبا و طرح ارزیابی
  • خدمات طراحی کاملا ویژه سازی شده متناسب با هر شریک تجاری
  • آماده سازی طرح استراتژی وب سایت به منظور نگاه همه جانبه به توسعه کسب و کار
  • طراحی نتیجه محور و قابل اندازه گیری
3
0