masteradvertising

بیت کوین اخراج شد! گوگل هم تبلیغات بیت کوین را متوقف کرد

سخت گیری بر علیه پولهای دیجیتال شروع شده است. از فیس بوک و توئیتر تا گوگل، تبلیغات بیت کوین و پولهای مجازی متوقف شده اند. تنها چند روز قبل، گوگل تصمیم گرفت تا به صف متوقف کنندگان تبلیغات بیت کوین بپیوندد و همچنین تمامی extensionهای ارزهای مجازی را از کروم حذف کرد.

شایعات به سرعت در فرومها و گفتگوهای مجازی پخش شد و دلایل مختلفی برای توقف این ارزها توسط غولهای شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو طرح شد. شاید بتوان دلایل واقعی را در عناوین زیر خلاصه کرد:

  • ربوتهای ارزهای مجازی به سادگی به کلاهبرداری منتهی می شوند
  • توسعه ارزهای مجازی بیشتر بر اساس ترس از دست دادن موقعیت (FOMO) است و آموزشی در این خصوص وجود ندارد
  • خیلی از extensionهائی که به نام ارزهای مجازی براه افتاده بودند در حقیقت پیاده سازی نرم افزارهای جاسوسی بود که می توانست امنیت کاربران استفاده کننده از کروم را با خطر مواجه کند
  • در ژوئن ۲۰۱۸ گوگل سیاستهای جدید خود را در خصوص تبلیغ کنندگان حوزه بازارهای مالی را اعلام خواهد کرد، که در عین حالی که شفاف سازی کافی انجام خواهد شد، در عین حال محدودیتهائی را نیز به همراه خواهد داشت.

با توجه به تمام تغییراتی که در راه است، در آینده می توانید مطمئن باشید که اگر تبلیغی در خصوص ارزهای دیجیتال می بینید، پشت آن تبلیغ کسانی هستند که هویت آنها و مدل کاری آنها تأئید شده است.

0
0
مطالب مرتبط را مطالعه کنید