masteradvertising

درباره ما

تیمی باتجربه

تیم کاری ما را افرادی با بیش از ده سال تجربه در حوزه بازاریابی، بازاریابی دیجیتال و طراحی وب سایت تشکیل می دهد. کار کردن با کسب و کارهای مختلف از صنایع مختلف، به ما این امکان را داده است تا درکی متقابل از حوزه های مختلف بازار و نیازهای بازارهای هدف داشته باشیم که این خود تبدیل به مزیت رقابتی و رمز ماندگاری ما شده است.

ما کوچکترین تغییرات در حوزه بازاریابی دیجیتال را دنبال می کنیم و این بروز بودن به ما این امکان را می دهد تا به شرکای تجاری خود جدیدترین سرویس ها و تکنیک ها را عرضه کنیم و همیشه آنها را یک قدم جلوتر از رقبایشان در بازار، در موقعیتی پایدار قرار دهیم.

از تبلیغات مبتنی بر کلیک و بهبود جایگاه در شبکه های اجتماعی تا بهبود جایگاه در نتایج موتورهای جستجو و بازاریابی مجدد سرنخهای تجاری، ما بهترین ترکیب متناسب با نیاز شرکای تجاری خود را به آنها ارائه می کنیم و به شرکایمان کمک می کنیم تا بتوانند کسب و کارهای خود را به بهترین وجه ممکن توسعه دهند و رشدی پایدار داشته باشند.

 

رسیدن به نتایج موثر هدف ماست

اولویت ما کمک به رشد کسب و کارهاست و این به آن معنی است که افزایش ترافیک وب سایت شما، اطلاع رسانی بهتر از برند و محصولات یا خدمات شما اولین قدم برای بهبود کسب و کار شما خواهد بود. برای برآورده کردن این هدف، ما بهترین متخصصین دنیای وب را به خدمت گرفته ایم تا نه تنها مهارتهای معمول این حوزه، که چیزی فرای آن رابه شرکای تجاری ما ارائه نمایند. ما بر این اعتقادیم که در اختیار داشتن بهترین های این کسب و کار، تنها راهی است که ما می توانیم کیفیت خدمات خود را در سطح بالائی از استاندارد نگهداریم.

ما دنیای بازاریابی دیجیتال را بخوبی می فهمیم و بطور دایمی با آن در تعامل و درک متقابل هستیم، سخت تلاش می کنیم تا همیشه بروز باشیم و از آخرین ابزارها و پیشرفت های این حوزه اطلاع کافی داشته باشیم، تا به ما این امکان را بدهد حداکثر قدرت رقابت در بازار را به شرکایمان هدیه کنیم. آنچه که ما را ترغیب می کند تا همیشه این تلاش دائمی را بخشی از فرهنگ سازمانی خود کنیم، رضایت مشتریان از نتایجی است برایشان فراهم می کنیم. معتقدیم موفقیت ما، موفقیت شرکایمان خواهد بود.

 

ما به کار تیمی اعتقاد داریم

تیم ما، هسته موفقیت شرکت ما هستند. ما اعتقاد داریم که یک شرکت فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال می باید ترکیبی از متخصصین توانمند حوزه های مختلف باشد. خوشحالیم که ما این تنوع تخصص را در تیم خود داریم و این به ما این امکان را می دهد تا تمامی کارهای خود را در سطح بالاترین استانداردهای این حوزه به انجام برسانیم. تیم ما ترکیبی از متخصصین حوزه سئو، طراحی و گرافیک، برنامه نویسی های تحت وب، تبلیغات بر روی موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی و مدیریت شبکه های اجتماعی است، که هر کدام در حوزه خود آخرین آموزش های روز را با تجربه خود ترکیب کرده و جادوی موفقیت را قابل ارائه کرده اند.

با در اختیار داشتن تخصصهای متنوع، ما این امکان را داریم که خود را با هر شرایط و هر کسب و کاری تطبیق دهیم. ما به طور کامل درک می کنیم که هر شریک تجاری نیازهایی مستقل و کاملا مخصوص به خود دارد، اما به این نکته نیز اشراف داریم که تمامی آنها در یک نکته مشترک هستند و آنهم توقع در گرفتن بهترین نتیجه از فعالیت خود در حوزه فعالیتهای آنلاین است. ما اعتقاد داریم که مجموع توانمندی تیم ما با قابلیتهائی که در آنها سراغ داریم، از هر فرد با استعدادی که بخواهد تمامی کارکردهای حوزه بازاریابی دیجیتال را به تنهائی برای شرکای تجاری ما مدیریت نماید، بیشتر است، و هر نتیجه ای با تیم کاری ما قابل دسترسی است.

 

ما به ارزش تفکر انتقادی واقفیم

در مجموعه ما به دلیل حضور تخصص های متنوع، این امکان را داریم که در یک زمان به یک موضوع از منظرهای مختلف نگاهی کاربردی و انتقادی داشته باشیم و از آنجائیکه هر یک از این نظرات، حرفه ای و بر اساس تجربه ارائه می شوند، ارزش زیادی در حوزه بررسی و بهبود شرایط خواهند داشت. این نگاه چند بعدی کمک می کند تا بهترین طراحی برای پیشبرد اهداف سازمانی شرکای تجاری ما فراهم شود.

ما ارزش زیادی برای تفکر و طراحی خلاقانه مبتنی بر نیازهای واقعی شرکای تجاریمان قائلیم. این فضا به ما این امکان را می دهد که در طول پروژه همیشه به بهترین و کاربردی ترین و در عین حال رقابتی ترین طرح های کاری دسترسی داشته باشیم. ترکیب خلاقیت و تفکر انتقادی به ما این امکان را می دهد که در نهایت صداقت، بتوانیم طرحی به شرکای تجاریمان ارائه کنیم که تمامی زوایای کار در آن دیده باشد و تنها هدفش بهبود شرایط و حرکت روبه جلوی توام با رشد کسب و کارشرکای تجاریمان باشد.

ما تمامی تخصص و مهارت خود را بکار می گیریم تا بهترین محتوا و طرح کاری را برای شرکای تجاریمان فراهم کنیم. نتیجه کار، طرح بازاریابی دیجیتالی کاملاً اختصاصی شده ای خواهد بود که تمامی نیازهای کسب و کار شما را در نظر گرفته است و راهکاری عملیاتی برای پوشش دادن آنها متناسب با بودجه شما ارائه می کند.

0
0

سرویس ها

سرویس ها

برخی مشتریان